webkitgtk - en to pl translation catalogue (646 entries)

en: %1$d days %2$d hours %3$d minutes %4$d seconds
pl: %1$d d %2$d godz. %3$d min %4$d s

en: %1$d hours %2$d minutes %3$d seconds
pl: %1$d godz. %2$d min %3$d s

en: %1$d minutes %2$d seconds
pl: %1$d min %2$d s

en: %1$d seconds
pl: %1$d s

en: %d files
pl: Pliki: %d

en: %s %d×%d pixels
pl: %s %d×%d pikseli

en: %s WebCrypto Master Key
pl: Główny klucz WebCrypto %s

en: <application> WebCrypto Master Key
pl: Główny klucz WebCrypto <aplikacji>

en: <filename> %d×%d pixels
pl: <nazwa-pliku> %d×%d pikseli

en: Acknowledge
pl: Potwierdź

en: Activities
pl: Święta i sport

en: Allow Overwrite
pl: Pozwolenie na zastępowanie

en: Allow file access from file URLs
pl: Zezwolenie na dostęp do plików z adresów URL plików

en: Allow modal dialogs
pl: Zezwalanie na modalne okna dialogowe

en: Allow top frame navigation to data URLs
pl: Zezwolenie na przechodzenie z głównej ramki do adresów URL „data”

en: Allow universal access from the context of file scheme URLs
pl: Zezwolenie na ułatwienia dostępu z kontekstu adresów URL schematów plików

en: An estimate of the percent completion for a document load
pl: Szacowane procentowe ukończenie wczytywania dokumentu

en: Animals & Nature
pl: Zwierzęta i przyroda

en: Are you sure you want to leave this page?
pl: Na pewno opuścić tę stronę?

en: Attached Height
pl: Dołączona wysokość

en: Authentication Required
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie

en: Authentication required by %s:%i
pl: %s:%i wymaga uwierzytelnienia

en: Auto (Recommended)
pl: Automatycznie (zalecane)

en: Auto load images
pl: Automatyczne wczytywanie obrazów

en: Backend
pl: Mechanizm

en: Base Cache Directory
pl: Podstawowy katalog pamięci podręcznej

en: Base Data Directory
pl: Podstawowy katalog danych

en: Body
pl: Treść

en: Body & Clothing
pl: Ciało i ubrania

en: Book with Apple Pay
pl: Zrób rezerwację za pomocą Apple Pay

en: Buy with Apple Pay
pl: Kup za pomocą Apple Pay

en: Can Attach
pl: Można dołączać

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Check Spelling While _Typing
pl: Sprawdzanie pisowni podczas pi_sania

en: Check _Grammar With Spelling
pl: Sprawdzanie g_ramatyki razem z pisownią

en: Check out with Apple Pay
pl: Wypożycz za pomocą Apple Pay

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Choose Files
pl: Wybierz pliki

en: Clear Recent Searches
pl: Wyczyść ostatnie wyszukiwania

en: Click to Exit Full Screen
pl: Kliknięcie wyłączy pełny ekran

en: Click to restart
pl: Kliknięcie uruchomi ponownie

en: Content Length
pl: Długość treści

en: Content with specified MIME type can’t be shown
pl: Nie można wyświetlić treści o podanym typie MIME

en: Context
pl: Kontekst

en: Controls
pl: Elementy sterowania

en: Cop_y Audio Link Location
pl: Skopiu_j położenie odnośnika nagrania dźwiękowego

en: Cop_y Image
pl: Skopi_uj obraz

en: Cop_y Video Link Location
pl: Skopiu_j położenie odnośnika nagrania wideo

en: Copy Audio Address
pl: Skopiuj adres nagrania dźwiękowego

en: Copy Image _Address
pl: Skopiuj _adres obrazu

en: Copy Link
pl: Skopiuj odnośnik

en: Copy Link Loc_ation
pl: Skopiuj położenie o_dnośnika

en: Copy Video Address
pl: Skopiuj adres nagrania wideo

en: Cu_t
pl: _Wytnij

en: Current RGBA color
pl: Bieżący kolor RGBA

en: Cursive font family
pl: Rodzina czcionek pochylonych

[ctx: Day label in date picker]
en: DAY
pl: DZIEŃ

en: Default
pl: Domyślnie

en: Default charset
pl: Domyślne zestaw znaków

en: Default font family
pl: Domyślna rodzina czcionek

en: Default font size
pl: Domyślny rozmiar czcionki

en: Default monospace font size
pl: Domyślny rozmiar czcionki o stałej szerokości

en: Destination
pl: Cel

en: Details
pl: Szczegóły

en: Determines the current progress of the download
pl: Określa obecny postęp pobierania

en: Disk Cache Directory
pl: Katalog pamięci podręcznej na dysku

en: Donate with Apple Pay
pl: Przekaż datek za pomocą Apple Pay

en: Done
pl: Gotowe

en: Download Image
pl: Pobierz obraz

en: Download _Audio
pl: Pobierz plik _dźwiękowy

en: Download _Video
pl: Pobierz plik _wideo

en: Draw compositing indicators
pl: Rysowanie wskaźników składania

en: Editable
pl: Modyfikowalne

en: Enable Caret Browsing
pl: Włączenie przeglądania w trybie karetki

en: Enable DNS prefetching
pl: Włączenie DNS z wyprzedzeniem

en: Enable EncryptedMedia
pl: Włączenie EncryptedMedia

en: Enable Fullscreen
pl: Włączenie pełnego ekranu

en: Enable HTML5 database
pl: Włączenie bazy danych HTML5

en: Enable HTML5 local storage
pl: Włączenie lokalnego przechowywania danych HTML5

en: Enable Java
pl: Włączenie języka Java

en: Enable JavaScript
pl: Włączenie języka JavaScript

en: Enable JavaScript Markup
pl: Włączenie znaczników JavaScript

en: Enable JavaScript in document markup.
pl: Włączenie języka JavaScript w znacznikach dokumentu.

en: Enable JavaScript.
pl: Włączenie języka JavaScript.

en: Enable MediaCapabilities
pl: Włączenie MediaCapabilities

en: Enable MediaSource
pl: Włączenie MediaSource

en: Enable MediaStream
pl: Włączenie MediaStream

en: Enable Site Specific Quirks
pl: Włączenie obejść dla konkretnych stron

en: Enable Spatial Navigation
pl: Włączenie nawigacji przestrzennej

en: Enable WebAudio
pl: Włączenie WebAudio

en: Enable WebGL
pl: Włączenie WebGL

en: Enable XSS auditor
pl: Włączenie audytu XSS

en: Enable accelerated 2D canvas
pl: Włączenie przyspieszonego rysowania 2D

en: Enable back-forward navigation gestures
pl: Włączenie gestów nawigacji wstecz-dalej

en: Enable developer extras
pl: Włączenie dodatków programistycznych

en: Enable embedded plugin objects.
pl: Włączenie osadzonych obiektów wtyczek.

en: Enable frame flattening
pl: Włączenie spłaszczania ramek

en: Enable high accuracy
pl: Włączenie wysokiej dokładności

en: Enable hyperlink auditing
pl: Włączenie audytu odnośników

en: Enable media
pl: Włączenie multimediów

en: Enable mock capture devices
pl: Włączenie sztucznych urządzeń przechwytywania

en: Enable offline web application cache
pl: Włączenie pamięci podręcznej aplikacji WWW w trybie offline

en: Enable page cache
pl: Włączenie pamięci podręcznej stron

en: Enable plugins
pl: Włączenie wtyczek

en: Enable private browsing
pl: Włączenie przeglądania prywatnego

en: Enable resizable text areas
pl: Włączenie możliwości zmieniania rozmiaru obszarów tekstowych

en: Enable smooth scrolling
pl: Włączenie płynnego przeglądania

en: Enable tabs to links
pl: Włączenie tabulacji do odnośników

en: Enables the site-specific compatibility workarounds
pl: Włączenie obejść zgodności dla konkretnych stron

en: Enter Full Screen
pl: Włącz pełny ekran

en: Enter a URL
pl: Proszę podać adres URL

en: Enter a number
pl: Proszę podać liczbę

en: Enter a valid value
pl: Proszę podać prawidłową wartość

en: Enter an email address
pl: Proszę podać adres e-mail

en: Error handling synchronous load with custom protocol
pl: Błąd podczas obsługiwania wczytywania synchronicznego za pomocą niestandardowego protokołu

en: Estimated Load Progress
pl: Szacowany postęp wczytywania

en: Estimated Progress
pl: Szacowany postęp

en: Failed to connect to geolocation service
pl: Połączenie z usługą geolokalizacji się nie powiodło

en: Failed to determine position from geolocation service
pl: Ustalenie położenia za pomocą usługi geolokalizacji się nie powiodło

en: Fantasy font family
pl: Rodzina czcionek fantastycznych

en: Favicons database not initialized yet
pl: Nie zainicjowano jeszcze bazy danych ikon favicon

en: File Descriptor List
pl: Lista deskryptorów plików

en: File does not exist
pl: Plik nie istnieje

en: Fill out this field
pl: Proszę wypełnić to pole

en: Flags
pl: Flagi

en: Flags with the context of the WebKitHitTestResult
pl: Flagi z kontekstem WebKitHitTestResult

en: Flags with the typing attributes
pl: Flagi z atrybutami pisania

en: Food & Drink
pl: Jedzenie i napoje

en: Frame load interrupted
pl: Przerwano wczytywanie ramki

en: Frame name
pl: Nazwa ramki

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Geometry
pl: Geometria

en: Go
pl: Przejdź

en: HSTS Cache Directory
pl: Katalog pamięci podręcznej HSTS

en: HTML content
pl: Treść HTML

en: HTTP Headers
pl: Nagłówki HTTP

en: Hardware Acceleration Policy
pl: Polityka przyspieszenia sprzętowego

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Controls
pl: Ukryj elementy sterowania

en: ID
pl: Identyfikator

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Ignore _Grammar
pl: Ignorowanie g_ramatyki

en: Image URI
pl: Adres URI obrazu

en: IndexedDB Directory
pl: Katalog baz IndexedDB

en: Input _Methods
pl: _Metody wprowadzania

en: Insert _Emoji
pl: Wstaw _emoji

en: Inspect _Element
pl: Zbadaj _element

en: Inspected URI
pl: Badany adres URI

en: Invalid page range
pl: Nieprawidłowy zakres stron

en: Invalid value
pl: Nieprawidłowa wartość

en: Is Loading
pl: Wczytuje

en: Is for audio device
pl: Dla urządzenia dźwiękowego

en: Is for video device
pl: Dla urządzenia wideo

en: JSC Options
pl: Opcje JSC

en: JavaScript can access clipboard
pl: JavaScript ma dostęp do schowka

en: JavaScript can open windows automatically
pl: Automatyczne otwieranie okien przez skrypty JavaScript

en: LRE Left-to-right _embedding
pl: LRE — _osadzanie od lewej do prawej

en: LRM _Left-to-right mark
pl: LRM — znacznik od l_ewej do prawej

en: LRO Left-to-right _override
pl: LRO — _zastąpienie od lewej do prawej

[ctx: Label text to be used if plugin is blocked by a page's Content Security Policy]
en: Blocked Plug-in
pl: Zablokowano wtyczkę

[ctx: Label text to be used when a plug-in was blocked from loading because it was too small]
en: Plug-In too small
pl: Wtyczka jest za mała

[ctx: Label text to be used when an insecure plug-in version was blocked from loading]
en: Blocked Plug-in
pl: Zablokowano wtyczkę

[ctx: Label text to be used when an unsupported plug-in was blocked from loading]
en: Unsupported Plug-in
pl: Nieobsługiwana wtyczka

en: Leave Page
pl: Opuść stronę

en: Left to Right
pl: Od lewej do prawej

en: Link Label
pl: Etykieta odnośnika

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: Link URI
pl: Adres URI odnośnika

en: Live Broadcast
pl: Nadawanie na żywo

en: Load icons ignoring image load setting
pl: Wczytywanie ikon ignorując ustawienia wczytywania obrazów

en: Load images automatically.
pl: Automatyczne wczytywanie obrazów.

en: Load request cancelled
pl: Anulowano żądanie wczytania

en: Loading…
pl: Wczytywanie…

en: Local Storage Directory
pl: Katalog lokalnie przechowywanych danych

en: Local documents on your computer
pl: Lokalne dokumenty na komputerze

en: Local files
pl: Lokalne pliki

en: Locationbar Visible
pl: Widoczność paska położenia

en: Look Up “%s”
pl: Wyszukaj „%s”

en: Look Up “<selection>”
pl: Wyszukaj „<zaznaczenie>”

en: Loop
pl: Powtarzanie

en: MIME Type
pl: Typ MIME

en: MIME types
pl: Typy MIME

en: MIME types filter
pl: Filtr typów MIME

en: Main frame document title
pl: Tytuł dokumentu w głównej ramce

en: Match the requested format
pl: Należy dopasować do żądanego formatu

en: Maximum matches count
pl: Maksymalna liczba wyników

en: Media URI
pl: Adres URI multimediów

en: Media playback allows inline
pl: Odtwarzanie multimediów zezwala na wstawianie

en: Media playback requires user gesture
pl: Odtworzenie multimediów wymaga gestu użytkownika

[ctx: Menu item label for a text track that has no other name]
en: Unknown
pl: Nieznane

[ctx: Menu item label for an audio track that has no other name]
en: Unknown
pl: Nieznane

en: Menubar Visible
pl: Widoczność paska menu

en: Message %s was not handled
pl: Nie obsłużono komunikatu „%s”

en: Minimum font size
pl: Minimalny rozmiar czcionki

en: Missing Plug-in
pl: Brak wtyczki

en: Monospace font family
pl: Rodzina czcionek o stałej szerokości

[ctx: Month label in date picker]
en: MONTH
pl: MIESIĄC

en: Mouse button
pl: Przycisk myszy

en: Mouse event modifiers
pl: Modyfikatory zdarzenia myszy

en: Name
pl: Nazwa

en: Navigation URI request
pl: Żądanie adresu URI nawigacji

en: Navigation action
pl: Działanie nawigacji

en: Navigation type
pl: Typ nawigacji

en: No Guesses Found
pl: Nie odnaleziono przypuszczeń

en: No Results Found
pl: Brak wyników

en: No recent searches
pl: Brak ostatnich wyszukiwań

en: Node
pl: Węzeł

en: Not allowed to use restricted network port
pl: Użycie zastrzeżonego portu sieciowego jest niedozwolone

en: Objects
pl: Rzeczy

en: Off
pl: Wyłączone

en: Offline Web Application Cache Directory
pl: Katalog pamięci podręcznej aplikacji WWW w trybie offline

en: Open Link in New _Window
pl: Otwórz odnośnik w nowym _oknie

en: Open _Audio in New Window
pl: Odtwórz nagranie _dźwiękowe w nowym oknie

en: Open _Frame in New Window
pl: Otwórz _ramkę w nowym oknie

en: Open _Image in New Window
pl: Otwórz o_braz w nowym oknie

en: Open _Video in New Window
pl: Otwórz nagranie _wideo w nowym oknie

en: Operation was cancelled
pl: Anulowano działanie

en: PDF _Pop directional formatting
pl: PDF — formatowanie kierunkowe _Pop

en: Page %s does not have a favicon
pl: Strona %s nie ma ikony favicon

en: Page Identifier
pl: Identyfikator strony

en: Page Setup
pl: Ustawienia strony

en: Paragraph Direction
pl: Kierunek akapitu

en: Parameters
pl: Parametry

en: Pictograph font family
pl: Rodzina czcionek piktograficznych

en: Play movie in full screen mode
pl: Odtwarzanie filmu w trybie pełnoekranowym

en: Plug-in Failure
pl: Niepowodzenie wtyczki

en: Plug-in handled load
pl: Wtyczka obsłużyła wczytanie

en: Print Backgrounds
pl: Drukowanie teł

en: Print Settings
pl: Ustawienia wydruku

en: Printer not found
pl: Nie odnaleziono drukarki

en: RLE Right-to-left e_mbedding
pl: RLE — o_sadzanie od prawej do lewej

en: RLM _Right-to-left mark
pl: RLM — znacznik od p_rawej do lewej

en: RLO Right-to-left o_verride
pl: RLO — z_astąpienie od prawej do lewej

en: Recent
pl: Ostatnio używane

en: Recent Searches
pl: Ostatnie wyszukiwania

en: Related WebView
pl: Powiązane WebView

en: Reset
pl: Przywróć

en: Resizable
pl: Można zmieniać rozmiar

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Response URI request
pl: Żądanie adresu URI odpowiedzi

en: Right to Left
pl: Od prawej do lewej

en: Sa_ve Image As
pl: Zapis_z obraz jako

en: Sans-serif font family
pl: Rodzina czcionek bezszeryfowych

en: Scrollbars Visible
pl: Widoczność pasków przewijania

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search Options
pl: Opcje wyszukiwania

en: Search options to be used in the search operation
pl: Opcje wyszukiwania do używania w działaniu wyszukiwania

en: Search text
pl: Wyszukaj tekst

en: Select Color
pl: Wybór koloru

en: Select File
pl: Wybór pliku

en: Select Files
pl: Wybór plików

en: Select _All
pl: Z_aznacz wszystko

en: Select a file
pl: Proszę wybrać plik

en: Select an item in the list
pl: Proszę wybrać element z listy

en: Select multiple files
pl: Wybór wielu plików

en: Select one of these options
pl: Proszę wybrać jedną z tych opcji

en: Select this checkbox
pl: Proszę zaznaczyć to pole wyboru

en: Selected files
pl: Wybrane pliki

en: Selection Direction
pl: Kierunek zaznaczenia

en: Serif font family
pl: Rodzina czcionek szeryfowych

[ctx: Set button below date picker]
en: Set
pl: Ustaw

en: Set up with Apple Pay
pl: Skonfiguruj za pomocą Apple Pay

en: Show Controls
pl: Wyświetl elementy sterowania

en: Show JSC Options
pl: Wyświetl opcje JSC

en: Show in blocked plug-in
pl: Wyświetl w zablokowanej wtyczce

en: Smileys & People
pl: Uśmieszki i osoby

en: Snapshotted Plug-In
pl: Migawka wtyczki

en: Spelling and _Grammar
pl: Pisownia i g_ramatyka

en: Status Code
pl: Kod stanu

en: Statusbar Visible
pl: Widoczność paska stanu

en: Stay on Page
pl: Zostań na stronie

en: Storage directory path
pl: Ścieżka do katalogu przechowywanych danych

en: Strong Password
pl: Silne hasło

en: Submit
pl: Wyślij

en: Subscribe with Apple Pay
pl: Subskrybuj za pomocą Apple Pay

en: Subtitles
pl: Podpisy

en: Suggested Filename
pl: Sugerowana nazwa pliku

en: Swap Processes on Cross-Site Navigation
pl: Wymiana procesów przy przechodzeniu między stronami

en: Switch Video to _Fullscreen
pl: Włącz pełny _ekran

en: Symbols
pl: Symbole

en: Tag
pl: Znacznik

en: Text to search for in the view
pl: Tekst do wyszukania w widoku

en: The HTTP headers of the response
pl: Nagłówki HTTP odpowiedzi

en: The MIME type of the response
pl: Typ MIME odpowiedzi

en: The URI for which the response was made.
pl: Adres URI, do którego odpowiedź została wysyłana.

en: The URI request that is associated with this navigation
pl: Żądanie adresu URI powiązane z tą nawigacją

en: The URI request that is associated with this policy decision
pl: Żądanie adresu URI, które jest powiązane z tą decyzją polityki

en: The URI response that is associated with this policy decision
pl: Odpowiedź adresu URI, która jest powiązana z tą decyzją polityki

en: The URI that is currently being inspected
pl: Obecnie badany adres URI

en: The URI to which the request will be made.
pl: Adres URI, do którego jest wysyłane żądanie.

en: The URL can’t be shown
pl: Nie można wyświetlić adresu URL

en: The URL was blocked by a content blocker
pl: Adres URL został zablokowany przez blokadę treści

en: The URL was blocked by a content filter
pl: Adres URL został zablokowany przez filtr treści

en: The URL was blocked by device restrictions
pl: Adres URL został zablokowany przez ograniczenia urządzenia

en: The WebKitDOMNode
pl: WebKitDOMNode

en: The WebKitNavigationAction triggering this decision
pl: WebKitNavigationAction wywołujące tę decyzję

en: The WebKitSettings of the view
pl: WebKitSettings widoku

en: The WebKitUserContentManager of the view
pl: WebKitUserContentManager widoku

en: The WebKitWebsiteDataManager associated with this context
pl: WebKitWebsiteDataManager powiązany z tym kontekstem

en: The WebView associated with this find controller
pl: WebView powiązane z tym kontrolerem wyszukiwania

en: The automation session identifier
pl: Identyfikator sesji automatycznej

en: The backend for the web view
pl: Mechanizm widoku WWW

en: The base directory for Website cache
pl: Podstawowy katalog pamięci podręcznej strony

en: The base directory for Website data
pl: Podstawowy katalog danych strony

en: The body for the notification
pl: Treść powiadomienia

en: The browsing context presentation type for automation
pl: Typ przedstawienia kontekstu przeglądania do automatyzacji

en: The current RGBA color for the request
pl: Bieżący kolor RGBA żądania

en: The current active URI of the resource
pl: Obecnie aktywny adres URI zasobu

en: The current active URI of the view
pl: Obecnie aktywny adres URI widoku

en: The current active URI of the web page
pl: Obecnie aktywny adres URI strony

en: The default font size used to display monospace text.
pl: Domyślny rozmiar czcionki o stałej szerokości używanej do wyświetlania tekstu.

en: The default font size used to display text.
pl: Domyślny rozmiar czcionki używanej do wyświetlania tekstu.

en: The default text charset used when interpreting content with unspecified charset.
pl: Domyślne zestaw znaków tekstu używany podczas interpretowania treści o nieokreślonym zestawie znaków.

en: The directory where HTTP disk cache will be stored
pl: Katalog, w którym będzie przechowywana pamięć podręczna HTTP na dysku

en: The directory where IndexedDB databases will be stored
pl: Katalog, w którym będą przechowywane bazy danych IndexedDB

en: The directory where WebSQL databases will be stored
pl: Katalog, w którym będą przechowywane bazy danych WebSQL

en: The directory where local storage data will be saved
pl: Katalog, do którego będą zapisywane lokalnie przechowywane dane

en: The directory where local storage data will be stored
pl: Katalog, w którym będą lokalnie przechowywane dane

en: The directory where offline web application cache will be stored
pl: Katalog, w którym będzie przechowywana pamięć podręczna aplikacji WWW w trybie offline

en: The directory where the HTTP Strict-Transport-Security cache will be stored
pl: Katalog, w którym będzie przechowywana pamięć podręczna Strict-Transport-Security HTTP

en: The directory where user content filters are stored
pl: Katalog, w którym będą przechowywane filtry treści użytkownika

en: The expected content length of the response.
pl: Oczekiwana długość treści odpowiedzi.

en: The favicon associated to the view, if any
pl: Ikona favicon powiązana z widokiem, jeśli jakaś jest

en: The filter currently associated with the request
pl: Filtr obecnie powiązany z żądaniem

en: The font family to use as the default for content that does not specify a font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści, która nie określa czcionki.

en: The font family used as the default for content using cursive font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści używających czcionki pochylonej.

en: The font family used as the default for content using fantasy font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści używających czcionki fantazyjnej.

en: The font family used as the default for content using monospace font.
pl: Domyślna rodzina czcionek o stałej szerokości używana do wyświetlania tekstu.

en: The font family used as the default for content using pictograph font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści używających czcionki piktograficznej.

en: The font family used as the default for content using sans-serif font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści używających czcionki bezszeryfowej.

en: The font family used as the default for content using serif font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści używających czcionki szeryfowej.

en: The height that the inspector view should have when it is attached
pl: Wysokość, jaką ma mieć widok inspektora, kiedy jest dołączony

en: The image URI
pl: Adres URI obrazu

en: The initial page setup for the print operation
pl: Początkowe ustawienia strony dla działania drukowania

en: The initial print settings for the print operation
pl: Początkowe ustawienia wydruku dla działania drukowania

en: The link URI
pl: Adres URI odnośnika

en: The link label
pl: Etykieta odnośnika

en: The link title
pl: Tytuł odnośnika

en: The list of MIME types associated with the request
pl: Lista typów MIME powiązanych z żądaniem

en: The list of selected files associated with the request
pl: Lista wybranych plików powiązanych z żądaniem

en: The local URI to where the download will be saved
pl: Lokalny adres URI, do którego pobieranie zostanie zapisane

en: The maximum number of matches in a given text to report
pl: Maksymalna liczba wyników do zgłoszenia w danym tekście

en: The media URI
pl: Adres URI multimediów

en: The minimum font size used to display text.
pl: Minimalny rozmiar czcionki używanej do wyświetlania tekstu.

en: The modifiers active if this decision was triggered by a mouse event
pl: Aktywne modyfikatory, jeśli ta decyzja została wywołana przez zdarzenie myszy

en: The mouse button used if this decision was triggered by a mouse event
pl: Przycisk myszy używany, jeśli ta decyzja została wywołana przez zdarzenie myszy

en: The name of the new frame this navigation action targets
pl: Nazwa nowej ramki, będącej celem tego działania nawigacji

en: The page identifier.
pl: Identyfikator strony.

en: The policy to decide how to enable and disable hardware acceleration
pl: Polityka decydująca o sposobie włączania i wyłączania przyspieszenia sprzętowego

en: The related WebKitWebView used when creating the view to share the same web process
pl: Powiązane WebKitWebView używane podczas tworzenia widoku do współdzielenia tego samego procesu WWW

en: The response of the download
pl: Odpowiedź pobierania

en: The response of the resource
pl: Odpowiedź zasobu

en: The site says: “%s”
pl: Komunikat strony: „%s”

en: The size and position of the window on the screen.
pl: Rozmiar i położenie okna na ekranie.

en: The status code of the response as returned by the server.
pl: Kod stanu odpowiedzi zwróconej przez serwer.

en: The suggested filename for the URI response
pl: Sugerowana nazwa pliku dla odpowiedzi adresu URI

en: The tag identifier for the notification
pl: Identyfikator znacznika powiadomienia

en: The title for the notification
pl: Tytuł powiadomienia

en: The type of navigation triggering this decision
pl: Typ nawigacji wywołującej tę decyzję

en: The unique id for the notification
pl: Unikalny identyfikator powiadomienia

en: The user agent string
pl: Ciąg agenta użytkownika

en: The user message list of file descriptors
pl: Lista deskryptorów plików komunikatu użytkownika

en: The user message name
pl: Nazwa komunikatu użytkownika

en: The user message parameters
pl: Parametry komunikatu użytkownika

en: The web context for the view
pl: Kontekst WWW widoku

en: The web view that will be printed
pl: Widok WWW, który zostanie wydrukowany

en: The zoom level of the view content
pl: Poziom powiększenia treści widoku

en: There was an error creating the snapshot
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia migawki

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
pl: Ten indeks można przeszukiwać. Proszę wprowadzić wyszukiwane słowa kluczowe:

en: Title
pl: Tytuł

en: Title of the widget that will be added to the print dialog.
pl: Tytuł widżetu, który zostanie dodany do okna drukowania.

en: Toggle Media _Loop Playback
pl: P_owtarzanie

en: Toolbar Visible
pl: Widoczność paska narzędziowego

en: Travel & Places
pl: Podróże i miejsca

en: Try a different search
pl: Proszę spróbować innych słów

en: Typing Attributes
pl: Atrybuty pisania

en: URI
pl: Adres URI

en: URI response
pl: Odpowiedź adresu URI

en: URL field
pl: pole adresu URL

en: Unacceptable TLS certificate
pl: Niedopuszczalny certyfikat TLS

[ctx: Undo action name]
en: Align Left
pl: Wyrównanie do lewej

[ctx: Undo action name]
en: Align Right
pl: Wyrównanie do prawej

[ctx: Undo action name]
en: Bold
pl: Pogrubienie

[ctx: Undo action name]
en: Center
pl: Wyśrodkowanie

[ctx: Undo action name]
en: Change Attributes
pl: Zmiana atrybutów

[ctx: Undo action name]
en: Convert to Ordered List
pl: Zmiana na uporządkowaną listę

[ctx: Undo action name]
en: Convert to Unordered List
pl: Zmiana na nieuporządkowaną listę

[ctx: Undo action name]
en: Create Link
pl: Utworzenie odnośnika

[ctx: Undo action name]
en: Cut
pl: Wycięcie

[ctx: Undo action name]
en: Delete
pl: Usunięcie

[ctx: Undo action name]
en: Dictation
pl: Podyktowany tekst

[ctx: Undo action name]
en: Drag
pl: Przeciągnięcie

[ctx: Undo action name]
en: Formatting
pl: Formatowanie

[ctx: Undo action name]
en: Indent
pl: Wcięcie

[ctx: Undo action name]
en: Insert Drawing
pl: Wstawienie rysunku

[ctx: Undo action name]
en: Insert List
pl: Wstawienie listy

[ctx: Undo action name]
en: Italics
pl: Pochylenie

[ctx: Undo action name]
en: Justify
pl: Wyrównanie do lewej i prawej

[ctx: Undo action name]
en: Loosen Kerning
pl: Zmniejszenie kerningu

[ctx: Undo action name]
en: Lower Baseline
pl: Obniżenie linii bazowej

[ctx: Undo action name]
en: Outdent
pl: Usunięcie wcięcia

[ctx: Undo action name]
en: Outline
pl: Obrys

[ctx: Undo action name]
en: Paste
pl: Wklejenie

[ctx: Undo action name]
en: Paste Font
pl: Czcionka wklejenia

[ctx: Undo action name]
en: Paste Ruler
pl: Linijka wklejenia

[ctx: Undo action name]
en: Raise Baseline
pl: Podniesienie linii bazowej

[ctx: Undo action name]
en: Set Background Color
pl: Ustawienie koloru tła

[ctx: Undo action name]
en: Set Color
pl: Ustawienie koloru

[ctx: Undo action name]
en: Set Font
pl: Ustawienie czcionki

[ctx: Undo action name]
en: Set Traditional Character Shape
pl: Ustawienie tradycyjnego kształtu znaku

[ctx: Undo action name]
en: Set Writing Direction
pl: Ustawienie kierunku pisma

[ctx: Undo action name]
en: StrikeThrough
pl: Przekreślenie

[ctx: Undo action name]
en: Subscript
pl: Indeks dolny

[ctx: Undo action name]
en: Superscript
pl: Indeks górny

[ctx: Undo action name]
en: Tighten Kerning
pl: Zwiększenie kerningu

[ctx: Undo action name]
en: Turn Off Kerning
pl: Wyłączenie kerningu

[ctx: Undo action name]
en: Turn Off Ligatures
pl: Wyłączenie ligatur

[ctx: Undo action name]
en: Typing
pl: Pisanie

[ctx: Undo action name]
en: Underline
pl: Podkreślenie

[ctx: Undo action name]
en: Unlink
pl: Usunięcie odnośnika

[ctx: Undo action name]
en: Unscript
pl: Usunięcie indeksu

[ctx: Undo action name]
en: Use All Ligatures
pl: Użycie wszystkich ligatur

[ctx: Undo action name]
en: Use Standard Kerning
pl: Użycie standardowego kerningu

[ctx: Undo action name]
en: Use Standard Ligatures
pl: Użycie standardowych ligatur

en: Unknown favicon for page %s
pl: Nieznana ikona favicon dla strony %s

[ctx: Unknown filesize FTP directory listing item]
en: Unknown
pl: Nieznane

en: Use at least %d characters
pl: Należy użyć co najmniej %d znaków

en: Use at least one character | Use at least %d characters
pl[0]: Należy użyć co najmniej jednego znaku
pl[1]: Należy użyć co najmniej %d znaków
pl[2]: Należy użyć co najmniej %d znaków

en: Use no more than %d characters
pl: Należy użyć nie więcej niż %d znaków

en: Use no more than one character | Use no more than %d characters
pl[0]: Należy użyć nie więcej niż jednego znaku
pl[1]: Należy użyć nie więcej niż %d znaków
pl[2]: Należy użyć nie więcej niż %d znaków

en: Used to encrypt WebCrypto keys in persistent storage, such as IndexedDB
pl: Używany do szyfrowania kluczy WebCrypto w trwałych rodzajach pamięci, takich jak IndexedDB

en: User agent string
pl: Ciąg agenta użytkownika

en: User cancelled the download
pl: Użytkownik anulował pobieranie

en: Value must be greater than or equal to %s
pl: Wartość musi być większa niż lub równa %s

en: Value must be less than or equal to %s
pl: Wartość musi być mniejsza niż lub równa %s

[ctx: Video Exit Full Screen context menu item]
en: Exit Full Screen
pl: Wyłącz pełny ekran

en: Web Context
pl: Kontekst WWW

en: Web View
pl: Widok WWW

en: WebKit encountered an internal error
pl: Wystąpił wewnętrzny błąd biblioteki WebKit

en: WebKitGTK password
pl: Hasło biblioteki WebKitGTK

en: WebSQL Directory
pl: Katalog baz WebSQL

en: WebView settings
pl: Ustawienia WebView

en: WebView user content manager
pl: Menedżer treści użytkownika WebView

en: Website Data Manager
pl: Menedżer danych stron

en: Website running in fullscreen mode
pl: Strona działająca w trybie pełnoekranowym

en: Whether <a ping> should be able to send pings.
pl: Czy znacznik <a ping> może wysyłać sygnały ping.

en: Whether EncryptedMedia should be enabled.
pl: Czy EncryptedMedia ma być włączone.

en: Whether Java support should be enabled.
pl: Czy obsługa języka Java ma być włączona.

en: Whether JavaScript can access Clipboard
pl: Czy skrypty JavaScript mogą mieć dostęp do schowka

en: Whether JavaScript can open windows automatically.
pl: Czy skrypty JavaScript mogą automatycznie otwierać okna.

en: Whether MediaCapabilities should be enabled.
pl: Czy MediaCapabilities ma być włączone.

en: Whether MediaSource should be enabled.
pl: Czy MediaSource ma być włączone.

en: Whether MediaStream content should be handled
pl: Czy treść MediaStream ma być obsługiwana

en: Whether WebAudio content should be handled
pl: Czy treść WebAudio ma być obsługiwana

en: Whether WebGL content should be rendered
pl: Czy treść WebGL ma być wyświetlana

en: Whether background images should be drawn during printing
pl: Czy obrazy tła mogą być rysowane podczas drukowania

en: Whether file access is allowed from file URLs.
pl: Czy dostęp do plików jest dozwolony z adresów URL plików.

en: Whether high accuracy is enabled
pl: Czy wysoka dokładność jest włączona

en: Whether horizontal swipe gesture will trigger back-forward navigation
pl: Czy gest przeciągnięcia w poziomie wyzwala nawigację wstecz-dalej

en: Whether it is possible to create modal dialogs
pl: Czy można tworzyć modalne okna dialogowe

en: Whether media content should be handled
pl: Czy treść multimedialna ma być obsługiwana

en: Whether media playback allows inline
pl: Czy odtwarzanie multimediów zezwala na wstawianie

en: Whether media playback requires user gesture
pl: Czy odtworzenie multimediów wymaga gestu użytkownika

en: Whether or not top frame navigation is allowed to data URLs
pl: Czy można przechodzić z głównej ramki do adresów URL „data”

en: Whether or not universal access is allowed from the context of file scheme URLs
pl: Czy ułatwienia dostępu są dozwolone z kontekstu adresów URL schematów plików

en: Whether swap Web processes on cross-site navigations is enabled
pl: Czy włączyć wymianę procesów WWW przy przechodzeniu między stronami

en: Whether the WebKitWebsiteDataManager is ephemeral
pl: Czy WebKitWebsiteDataManager jest tymczasowy

en: Whether the content can be modified by the user.
pl: Czy treść może być modyfikowana przez użytkownika.

en: Whether the destination may be overwritten
pl: Czy można zastępować cel

en: Whether the file chooser should allow selecting multiple files
pl: Czy okno wyboru plików ma pozwalać na wybieranie wielu plików

en: Whether the inspector can be attached to the same window that contains the inspected view
pl: Czy inspektor może być dołączany do tego samego okna, które zawiera badany widok

en: Whether the locationbar should be visible for the window.
pl: Czy pasek położenia dla okna ma być widoczny.

en: Whether the media device to which the permission was requested has a microphone or not.
pl: Czy urządzenie multimedialne, dla którego zażądano uprawnienia, ma mikrofon.

en: Whether the media device to which the permission was requested has a video capture capability or not.
pl: Czy urządzenie multimedialne, dla którego zażądano uprawnienia, może przechwytywać wideo.

en: Whether the menubar should be visible for the window.
pl: Czy pasek menu dla okna ma być widoczny.

en: Whether the page cache should be used
pl: Czy używać pamięć podręczną stron

en: Whether the scrollbars should be visible for the window.
pl: Czy paski przewijania dla okna mają być widoczne.

en: Whether the statusbar should be visible for the window.
pl: Czy pasek stanu dla okna ma być widoczny.

en: Whether the toolbar should be visible for the window.
pl: Czy pasek narzędziowy dla okna ma być widoczny.

en: Whether the view is loading a page
pl: Czy widok wczytuje stronę

en: Whether the view is playing audio
pl: Czy widok odtwarza dźwięk

en: Whether the web view is controlled by automation
pl: Czy widok WWW jest sterowany automatycznie

en: Whether the web view is ephemeral
pl: Czy widok WWW jest tymczasowy

en: Whether the window can be resized.
pl: Czy można zmieniać rozmiar okna.

en: Whether to draw compositing borders and repaint counters
pl: Czy rysować granice składania i liczniki ponownego rysowania

en: Whether to enable DNS prefetching
pl: Czy włączać DNS z wyprzedzeniem

en: Whether to enable HTML5 Local Storage support.
pl: Czy włączać obsługę lokalnego przechowywania danych HTML5.

en: Whether to enable HTML5 database support.
pl: Czy włączać obsługę bazy danych HTML5.

en: Whether to enable Spatial Navigation support.
pl: Czy włączać obsługę nawigacji przestrzennej.

en: Whether to enable accelerated 2D canvas
pl: Czy włączać przyspieszone rysowanie 2D

en: Whether to enable accessibility enhanced keyboard navigation
pl: Czy włączać nawigację klawiaturą usprawnioną pod kątem dostępności

en: Whether to enable developer extras
pl: Czy włączać dodatki programistyczne

en: Whether to enable frame flattening.
pl: Czy włączać spłaszczanie ramek.

en: Whether to enable offline web application cache.
pl: Czy włączać pamięć podręczną aplikacji WWW w trybie offline.

en: Whether to enable private browsing
pl: Czy włączać przeglądanie prywatne

en: Whether to enable resizable text areas
pl: Czy włączać możliwość zmieniania rozmiaru obszarów tekstowych

en: Whether to enable smooth scrolling
pl: Czy włączać płynne przewijanie

en: Whether to enable tabs to links
pl: Czy włączać tabulacje do odnośników

en: Whether to enable the Javascript Fullscreen API
pl: Czy włączać API pełnego ekranu języka JavaScript

en: Whether to enable the XSS auditor.
pl: Czy włączać audyt XSS.

en: Whether to load site icons ignoring image load setting.
pl: Czy wczytywać ikony stron ignorując ustawienia wczytywania obrazów.

en: Whether to write console messages on stdout
pl: Czy zapisywać komunikaty konsoli na standardowym wyjściu

en: Whether we expose mock capture devices or not
pl: Czy wystawiać sztuczne urządzenia przechwytywania

en: Whether window will be displayed fullscreen.
pl: Czy okno będzie wyświetlane na pełnym ekranie.

en: Whether zoom level of web view changes only the text size
pl: Czy poziom powiększenia widoku WWW zmienia tylko rozmiar tekstu

en: Widget
pl: Widżet

en: Widget that will be added to the print dialog.
pl: Widżet, który zostanie dodany do okna drukowania.

en: Write console messages on stdout
pl: Zapisywanie komunikatów konsoli na standardowym wyjściu

[ctx: Year label in date picker]
en: YEAR
pl: ROK

en: ZWJ Zero width _joiner
pl: ZWJ — łą_cznik o zerowej szerokości

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
pl: ZWNJ — _bezłącznik o zerowej szerokości

en: ZWS _Zero width space
pl: ZWS — spacja o _zerowej szerokości

en: Zoom Text Only
pl: Powiększanie tylko tekstu

en: Zoom level
pl: Poziom powiększenia

en: _Authenticate
pl: U_wierzytelnij

en: _Back
pl: _Wstecz

en: _Bold
pl: Pogru_bienie

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Check Document Now
pl: _Sprawdź dokument

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Copy
pl: S_kopiuj

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Download Linked File
pl: _Pobierz plik

en: _Font
pl: _Czcionka

en: _Forward
pl: _Dalej

en: _Hide Media Controls
pl: _Ukryj elementy sterowania multimediami

en: _Hide Spelling and Grammar
pl: _Ukrywanie pisowni i gramatyki

en: _Ignore Spelling
pl: _Ignorowanie pisowni

en: _Insert Unicode Control Character
pl: _Wstaw znak kontrolny unikodu

en: _Italic
pl: Pochy_lenie

en: _Learn Spelling
pl: _Nauczanie pisowni

en: _Mute
pl: Wy_cisz

en: _Open Link
pl: _Otwórz odnośnik

en: _Outline
pl: _Obrys

en: _Password
pl: _Hasło

en: _Paste
pl: Wk_lej

en: _Pause
pl: _Wstrzymaj

en: _Play
pl: _Odtwórz

en: _Reload
pl: W_czytaj ponownie

en: _Remember password
pl: _Zapamiętanie hasła

en: _Search the Web
pl: Wy_szukaj w Internecie

en: _Show Media Controls
pl: _Wyświetl elementy sterowania multimediami

en: _Show Spelling and Grammar
pl: _Wyświetlanie pisowni i gramatyki

en: _Stop
pl: _Zatrzymaj

en: _Toggle Media Controls
pl: Elementy ste_rowania multimediami

en: _Underline
pl: P_odkreślenie

en: _Username
pl: Nazwa _użytkownika

en: activate
pl: aktywacja

en: alert
pl: alarm

[ctx: alt text for <input> elements with no alt, title, or value]
en: Submit
pl: Wyślij

en: application status
pl: stan aplikacji

en: article
pl: artykuł

en: attachment
pl: załącznik

en: audio element playback controls and status display
pl: wyświetlanie sterowania i stanu odtwarzania elementu dźwiękowego

en: audio playback
pl: odtwarzanie dźwięku

en: back 30 seconds
pl: wstecz o 30 sekund

en: banner
pl: baner

en: begin playback
pl: rozpoczęcie odtwarzania

en: cancel
pl: anuluj

en: check
pl: zaznaczenie

en: color well
pl: studnia kolorów

en: complementary
pl: uzupełniające

en: contact info AutoFill
pl: automatyczne wypełnianie informacji kontaktowych

en: content information
pl: informacje o treści

en: credit card AutoFill
pl: automatyczne wypełnianie danych karty płatniczej

en: current movie status
pl: bieżący stan filmu

en: current movie time in seconds
pl: bieżący czas filmu w sekundach

en: date and time field
pl: pole daty i czasu

en: date field
pl: pole daty

en: definition
pl: definicja

en: description
pl: opis

en: description list
pl: lista opisów

en: details
pl: szczegóły

en: document
pl: dokument

en: elapsed time
pl: czas, jaki upłynął

en: email field
pl: pole adresu e-mail

en: enter full screen
pl: włączenie pełnego ekranu

en: exit full screen
pl: wyłączenie pełnego ekranu

en: fast forward
pl: szybkie przewijanie do przodu

en: fast reverse
pl: szybkie przewijanie do tyłu

en: feed
pl: kanał

en: figure
pl: ilustracja

en: file upload button
pl: przycisk wysyłania pliku

en: footer
pl: stopka

en: heading
pl: nagłówek

en: hide closed captions
pl: ukrycie napisów

en: highlighted
pl: wyróżnione

en: image map
pl: mapa obrazu

en: indefinite time
pl: czas nieskończony

en: jump
pl: przejście

en: link
pl: odnośnik

en: list marker
pl: wskaźnik listy

en: log
pl: dziennik

en: main
pl: główne

en: marquee
pl: przewijany tekst

en: math
pl: matematyka

en: month and year field
pl: pole miesiąca i roku

en: movie time
pl: czas filmu

en: movie time scrubber
pl: licznik czasu filmu

en: movie time scrubber thumb
pl: miniatura licznika czasu filmu

en: mute
pl: wyciszenie

en: mute audio tracks
pl: wyciszenie ścieżek dźwiękowych

en: navigation
pl: nawigacja

en: no file selected
pl: nie wybrano żadnego pliku

en: no files selected
pl: nie wybrano żadnych plików

en: note
pl: uwaga

en: number field
pl: pole liczbowe

en: number of seconds of movie remaining
pl: liczba pozostałych sekund filmu

en: output
pl: wyjście

en: password AutoFill
pl: automatyczne wypełnianie hasła

en: pause
pl: wstrzymanie

en: pause playback
pl: wstrzymanie odtwarzania

en: play
pl: odtworzenie

en: press
pl: naciśnięcie

en: range overflow
pl: powyżej zakresu

en: range underflow
pl: poniżej zakresu

en: remaining time
pl: pozostały czas

en: resume real time streaming
pl: wznowienie odtwarzania strumieniowego w czasie rzeczywistym

en: return to real time
pl: powrót do czasu rzeczywistego

en: search
pl: wyszukiwanie

en: seek movie back 30 seconds
pl: przewinięcie filmu do tyłu o 30 sekund

en: seek quickly back
pl: szybkie przewijanie do tyłu

en: seek quickly forward
pl: szybkie przewijanie do przodu

en: select
pl: wybór

en: show closed captions
pl: wyświetlenie napisów

en: start displaying closed captions
pl: rozpoczęcie wyświetlania napisów

en: status
pl: stan

en: stop displaying closed captions
pl: zatrzymanie wyświetlania napisów

en: strong password AutoFill
pl: automatyczne wypełnianie silnego hasła

en: summary
pl: podsumowanie

en: tab panel
pl: panel kart

en: telephone number field
pl: pole numeru telefonu

en: term
pl: termin

en: time field
pl: pole czasu

en: timeline slider thumb
pl: miniatura paska osi czasu

en: timer
pl: minutnik

en: tooltip
pl: wskazówka

en: uncheck
pl: odznaczenie

en: unmute
pl: włączenie dźwięku

en: unmute audio tracks
pl: włączenie ścieżek dźwiękowych

en: video element playback controls and status display
pl: wyświetlanie sterowania i stanu odtwarzania elementu wideo

en: video playback
pl: odtwarzanie wideo

en: web alert dialog
pl: okno dialogowe alarmu WWW

en: web application
pl: aplikacja WWW

en: web dialog
pl: okno dialogowe WWW

en: week and year field
pl: pole tygodnia i roku
