webkit HEAD - en to cs translation catalogue (348 entries)

en:  files
cs:  soubory

en: (None)
cs: (Nic)

en: A bitmask representing the state of the modifier keys
cs: Bitová maska reprezentující stav modifikátorových kláves

en: Alternate Title
cs: Alternativní nadpis

en: An associated WebKitWebSettings instance
cs: Asociovaná instance WebKitWebSettings

en: Auto Load Images
cs: Obrázky automaticky

en: Auto Resize Window
cs: Automatická změna velikosti okna

en: Auto Shrink Images
cs: Zmenšovat obrázky

en: Auto load images
cs: Automaticky načíst obrázky

en: Automatically resize the toplevel window when a page requests it
cs: Automaticky změnit velikost okna, pokud o to stránka požádá

en: Automatically shrink standalone images to fit.
cs: Automaticky zmenšovat samostatně zobrazené obrázky tak, aby se vešly na obrazovku.

en: Available Height
cs: Dostupná výška

en: Available Width
cs: Dostupná šířka

en: Button
cs: Tlačítko

en: Check Spelling While _Typing
cs: _Kontrola pravopisu během psaní

en: Check _Grammar With Spelling
cs: Kontrolovat _gramatiku pomocí pravopisu

en: Choose File
cs: Vybrat soubor

en: Choose Files
cs: Vybrat soubory

en: Comma separated list of languages to use for spell checking
cs: Seznam jazyků použitých ke kontrole pravopisu, oddělený čárkami

en: Context
cs: Kontext

en: Cop_y Audio Link Location
cs: _Kopírovat adresu zvukového souboru

en: Cop_y Image
cs: Ko_pírovat obrázek

en: Cop_y Video Link Location
cs: _Kopírovat adresu videa

en: Copy Image _Address
cs: Kopírovat _adresu obrázku

en: Copy Link Loc_ation
cs: _Kopírovat adresu odkazu

en: Copy target list
cs: Seznam cílů kopírování

en: Current Size
cs: Aktuální velikost

en: Cursive Font Family
cs: Rodina písma kurzíva

en: Cursive font family
cs: Rodina písma kurzíva

en: Custom Encoding
cs: Vlastní kódování

en: Default Encoding
cs: Výchozí kódování

en: Default Font Family
cs: Výchozí rodina písma

en: Default Font Size
cs: Výchozí velikost písma

en: Default Monospace Font Size
cs: Výchozí velikost písma s pevnou šířkou

en: Default font size
cs: Výchozí velikost písma

en: Default monospace font size
cs: Výchozí velikost písma s pevnou šířkou

en: Desktop Width
cs: Šířka plochy

en: Destination
cs: Cíl

en: Destination URI
cs: Cílová adresa URI

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Determines the current policy for the horizontal scrollbar of the frame.
cs: Údaj o aktuální strategii horizontálního posuvníku rámce.

en: Determines the current policy for the vertical scrollbar of the frame.
cs: Údaj o aktuální strategii vertikálního posuvníku rámce.

en: Determines the current progress of the download
cs: Údaj o aktuálním průběhu stahování

en: Determines the current status of the download
cs: Údaj o aktuálním stavu stahování

en: Device DPI
cs: DPI zařízení

en: Device Height
cs: Výška zařízení

en: Device Width
cs: Šířka zařízení

en: Display Name
cs: Zobrazovaný název

en: Editable
cs: Upravitelné

en: Editing behavior
cs: Chování při úpravách

en: Enable Caret Browsing
cs: Povolit prohlížení s kurzorem

en: Enable DOM paste
cs: Povolit vkládání DOM

en: Enable Default Context Menu
cs: Povolit výchozí kontextovou nabídku

en: Enable Developer Extras
cs: Povolit rozšíření pro vývojáře

en: Enable Fullscreen
cs: Povolit celou obrazovku

en: Enable HTML5 Database
cs: Povolit databázi HTML5

en: Enable HTML5 Local Storage
cs: Povolit místní úložiště HTML5

en: Enable HTML5 database
cs: Povolit databázi HTML5

en: Enable HTML5 local storage
cs: Povolit místní úložiště HTML5

en: Enable Java
cs: Povolit applet jazyka Java

en: Enable Java Applet
cs: Povolit applet jazyka Java

en: Enable JavaScript
cs: Povolit JavaScript

en: Enable JavaScript profiling
cs: Povolit profilování jazyka JavaScript

en: Enable JavaScript.
cs: Povolit JavaScript.

en: Enable Plugins
cs: Povolit zásuvné moduly

en: Enable Private Browsing
cs: Povolit soukromé prohlížení

en: Enable Scripts
cs: Povolit skripty

en: Enable Spell Checking
cs: Povolit kontrolu pravopisu

en: Enable Timeline profiling
cs: Povolit profilování časové osy

en: Enable WebGL
cs: Povolit WebGL

en: Enable XSS Auditor
cs: Povolit revizi XSS

en: Enable XSS auditor
cs: Povolit revizi XSS

en: Enable embedded plugin objects.
cs: Povolit vložené objekty zásuvných modulů.

en: Enable embedded scripting languages.
cs: Povolit vložené skriptovací jazyky.

en: Enable offline web application cache
cs: Povolit ukládání stránek do vyrovnávací paměti

en: Enable page cache
cs: Povolit vyrovnávací paměť stránky

en: Enable plugins
cs: Povolit zásuvné moduly

en: Enable private browsing
cs: Povolit soukromé prohlížení

en: Enable universal access from file URIs
cs: Povolit univerzální přístup ze souboru s URI

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Enables private browsing mode
cs: Povolit režim soukromého prohlížení stránek

en: Enables special extensions that help developers
cs: Povolit zvláštní rozšíření pomáhající vývojářům

en: Enables spell checking while typing
cs: Povolit kontrolu pravopisu při psaní

en: Enables the handling of right-clicks for the creation of the default context menu
cs: Poboluje správu tvorby výchozí kontextové nabídky při klepnutí pravým tlačítkem

en: Enables the site-specific compatibility workarounds
cs: Povolit řešení komapatibility specifických stránek

en: Encoding
cs: Kódování

en: Enforce 96 DPI
cs: Vynutit 96 DPI

en: Enforce a resolution of 96 DPI
cs: Vynutit rozlišení 96 DPI

en: Estimated Progress
cs: Odhadovaný průběh

en: Exit Fullscreen
cs: Ukončit celou obrazovku

en: Exit from fullscreen mode
cs: Odejít z režimu celé obrazovky

en: Exit fullscreen mode
cs: Ukončit režim celé obrazovky

en: Expected Size
cs: Očekávaná velikost

en: Fantasy Font Family
cs: Rodina písma Fantasy

en: Fantasy font family
cs: Rodina písma Fantasy

en: File does not exist
cs: Soubor neexistuje

en: Full content zoom
cs: Změna velikosti celého obsahu

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Geometry
cs: Geometrie

en: Height
cs: Výška

en: Horizontal Scrollbar Policy
cs: Strategie pro vodorovný posuvník

en: Host
cs: Hostitel

en: Icon URI
cs: Adresa URI ikony

en: Ignore _Grammar
cs: Ignorovat _gramatiku

en: Image URI
cs: Adresa URI obrázku

en: Input _Methods
cs: Vstupní _metody

en: Inspect _Element
cs: Zkoumat _prvek

en: Inspected URI
cs: Zkoumaná adresa URI

en: JavaScript can access Clipboard
cs: JavaScript smí přistupovat ke schránce

en: JavaScript can access clipboard
cs: Jestli smí JavaScript přistupovat ke schránce

en: JavaScript can open windows automatically
cs: JavaScript smí automaticky otevírat okna

en: LRE Left-to-right _embedding
cs: LRE - _zapouzdření zleva doprava

en: LRM _Left-to-right mark
cs: LRM - značka z_leva doprava

en: LRO Left-to-right _override
cs: LRO - _přepisování zleva doprava

en: Languages to use for spell checking
cs: Jazyk, který použít ke kontrole pravopisu

en: Last visited Time
cs: Čas poslední návštěvy

en: Link Label
cs: Popisek odkazu

en: Link Title
cs: Nadpis odkazu

en: Link URI
cs: Adresa URI odkazu

en: Live Broadcast
cs: Živý přenos

en: Load images automatically.
cs: Automatický načíst obrázky.

en: Loading...
cs: Načítá se…

en: Locationbar Visible
cs: Viditelná lišta umístění

en: MIME types
cs: MIME typy

en: MIME types filter
cs: Filtr MIME typů

en: Media URI
cs: Adresa URI média

en: Menubar Visible
cs: Viditelná lišta menu

en: Message
cs: Zpráva

en: Minimum Font Size
cs: Minimální velikost písma

en: Minimum Logical Font Size
cs: Minimální logická velikost písma

en: Minimum font size
cs: Minimální velikost písma

en: Modifier state
cs: Stav modifikátoru

en: Monospace Font Family
cs: Rodina písma s pevnou šířkou

en: Mouse button
cs: Tlačítko myši

en: Name
cs: Název

en: Network Request
cs: Síťový požadavek

en: Network Response
cs: Síťová odpověď

en: No Guesses Found
cs: Nebyly nalezeny žádné návrhy

en: No recent searches
cs: Žádná nedávná hledání

en: Open Link in New _Window
cs: Otevřít odkaz v novém _okně

en: Open _Audio in New Window
cs: Otevřít _zvukový soubor v novém okně

en: Open _Frame in New Window
cs: Otevřít _rám v novém okně

en: Open _Image in New Window
cs: Otevřít o_brázek v novém okně

en: Open _Video in New Window
cs: Otevřít _video v novém okně

en: Original URI
cs: Původní adresa URI

en: PDF _Pop directional formatting
cs: PDF - zrušení směrovaného _formátování

en: Password:
cs: Heslo:

en: Paste target list
cs: Seznam cílů vkládání

en: Path
cs: Cesta

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Play
cs: Přehrát

en: Play / Pause
cs: Přehrát / Pozastavit

en: Play movie in fullscreen mode
cs: Přehrát video na celou obrazovku

en: Play or pause the media
cs: Přehrát nebo pozastavit médium

en: Print Backgrounds
cs: Tisknout pozadí

en: Print Settings
cs: Nastavení tisku

en: Printer not found
cs: Tiskárna nebyla nalezena

en: Profile the executed JavaScript.
cs: Profilovat spuštěné skripty jazyka JavaScript.

en: Progress
cs: Průběh

en: Protocol
cs: Protokol

en: RLE Right-to-left e_mbedding
cs: RLE - z_apouzdření zprava doleva

en: RLM _Right-to-left mark
cs: RLM - značka zp_rava doleva

en: RLO Right-to-left o_verride
cs: RLO - př_episování zprava doleva

en: Reason
cs: Důvod

en: Recent searches
cs: Nedávná hledání

en: Resizable
cs: Měnitelná velikost

en: Resizable Text Areas
cs: Měnitelná velikost textového pole

en: Response
cs: Odpověď

en: Returns the @web_view's document title
cs: Vrací název dokumentu @web_view

en: Returns the current URI of the contents displayed by the @web_view
cs: Vrací aktuální adresu URI obsahu zobrazeného pomocí @web_view

en: Sa_ve Image As
cs: _Uložit obrázek jako

en: Sans Serif Font Family
cs: Rodina písem Sans Serif

en: Sans-serif font family
cs: Rodina písem Sans-serif

en: Scrollbars Visible
cs: Viditelné posuvníky

en: Search text
cs: Hledat text

en: Select multiple files
cs: Vybrat více souborů

en: Selected files
cs: Vybrané soubory

en: Serif Font Family
cs: Rodina písma Sans Serif

en: Serif font family
cs: Rodina písma Serif

en: Server message:
cs: Zpráva serveru:

en: Settings
cs: Nastavení

en: Size
cs: Velikost

en: Spelling and _Grammar
cs: Kontrola pravopisu a _gramatiky

en: Status
cs: Stav

en: Status Code
cs: Stavový kód

en: Statusbar Visible
cs: Viditelná stavová lišta

en: Submit
cs: Potvrdit

en: Suggested Filename
cs: Navrhovaný název souboru

en: Suggested filename
cs: Navrhovaný název souboru

en: Switch Video to _Fullscreen
cs: Přepnout video na _celou obrazovku

en: Tab key cycles through elements
cs: Tabulátor cyklicky prochází prvky

en: Target frame
cs: Cílový rám

en: The URI for the favicon for the #WebKitWebView.
cs: Adresa URI ikony stránky pro #WebKitWebView.

en: The URI of a stylesheet that is applied to every page.
cs: Adresa URI, kde se nachází předpis vzhledu, který bude aplikován na každou stránku.

en: The URI of the history item
cs: Adresa URI položky historie

en: The URI that is currently being inspected
cs: Adresa URI, která je právě zkoumána

en: The URI that was requested as the target for the navigation
cs: Adresa URI, která byla požadována jako cíl navigace

en: The User-Agent string used by WebKitGtk
cs: Řetězec identifikace prohlížeče (User agent), který WebKitGtk použije

en: The Web View that renders the Web Inspector itself
cs: Zobrazení WWW, které vykresluje samotné Zkoumání WWW

en: The alternate title of the history item
cs: Alternativní nadpis položky historie

en: The associated WebKitWebInspector instance
cs: Asociovaná instance WebKitWebInspector

en: The behavior mode to use in editing mode
cs: Režim chování v režimu úprav

en: The button used to click
cs: Tlačítko používané ke klepnutí

en: The current URI of the contents displayed by the frame
cs: Aktuální adresa URI obsahu zobrazeného v rámci

en: The custom encoding of the web view
cs: Vlastní kódování zobrazení WWW

en: The default Cursive font family used to display text.
cs: Výchozí písmo z rodiny kurzíva použité k zobrazení textu.

en: The default Fantasy font family used to display text.
cs: Výchozí rodina písma Fantasy použitého k zobrazení textu.

en: The default Sans Serif font family used to display text.
cs: Výchozí písmo z rodiny Sans Serif použité k zobrazení textu.

en: The default Serif font family used to display text.
cs: Výchozí písmo z rodiny Serif použité k zobrazení textu.

en: The default encoding of the web view
cs: Výchozí kódování zobrazení WWW

en: The default encoding used to display text.
cs: Výchozí kódování textu použité k zobrazení textu.

en: The default font family used to display monospace text.
cs: Výchozí rodina písma použitého k zobrazení textu s pevnou šířkou.

en: The default font family used to display text.
cs: Výchozí rodina písma použitého k zobrazení textu.

en: The default font size used to display monospace text.
cs: Výchozí velikost písma použitá k zobrazení textu s pevnou šířkou.

en: The default font size used to display text.
cs: Výchozí velikost písma použitá k zobrazení textu.

en: The destination URI where to save the file
cs: Cílová adresa URI, kam soubor uložit

en: The document title of the frame
cs: Nadpis dokumentu rámu

en: The filename suggested as default when saving
cs: Výchozí název souboru při uložení

en: The length of the data already downloaded
cs: Objem již stažených dat

en: The level of zoom of the content
cs: Úroveň zvětšení obsahu

en: The link URI
cs: Adresa URI odkazu

en: The list of targets this web view supports for clipboard copying
cs: Seznam cílů, které zobrazení stránky podporuje pro operace kopírování pomocí schránky

en: The list of targets this web view supports for clipboard pasting
cs: Seznam cílů, které zobrazení stránky podporuje pro operace vkládání pomocí schránky

en: The minimum font size used to display text.
cs: Minimální velikost písma použitá k zobrazení textu.

en: The minimum logical font size used to display text.
cs: Minimální logická velikost písma použítá k zobrazení textu.

en: The name of the frame
cs: Název rámu

en: The network request for the URI that should be downloaded
cs: Síťový požadavek na adresu URI, která má být stažena

en: The network response for the URI that should be downloaded
cs: Síťová odpověď na adresu URI, která má být stažena

en: The original URI of the history item
cs: Původní adresa URI položky historie

en: The reason why this navigation is occurring
cs: Důvod, proč se objevila tato navigace

en: The site %s:%i requests a username and password
cs: Stránka %s:%i požaduje uživatelské jméno a heslo

en: The target frame for the navigation
cs: Cílový rám navigace

en: The time at which the history item was last visited
cs: Čas, kdy byla položka historie naposledy navštívena

en: The title of the history item
cs: Nadpis položky historie

en: The total size of the file
cs: Celková velikost souboru

en: The value by which the zoom level is changed when zooming in or out.
cs: Hodnota změn velikosti jednotlivých kroků při zmenšování a zvětšování.

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
cs: Tento seznam lze prohledávat. Zadejte klíčová slova hledání:

en: Time:
cs: Čas:

en: Title
cs: Nadpis

en: Toggle Media _Loop Playback
cs: Přepnout přehrávání média ve _smyčce

en: Toolbar Visible
cs: Viditelný panel nástrojů

en: Total Size
cs: Celková velikost

en: Transparent
cs: Průhledné

en: URI
cs: Adresa URI

en: URL cannot be shown
cs: URL nemůže být zobrazen

en: Unknown
cs: Neznámé

en: User Agent
cs: Identifikace prohlížeče

en: User Stylesheet URI
cs: Cesta k předpisu vzhledu uživatele

en: User cancelled the download
cs: Stahování zrušeno uživatelem

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Valid
cs: Platné

en: Vertical Scrollbar Policy
cs: Strategie pro svislý posuvník

en: Web Inspector
cs: Zkoumání WWW

en: Web View
cs: Zobrazení WWW

en: Whether Java Applet support through <applet> should be enabled
cs: Jestli má být povolena podpora jazyka JavaScript skrze značku <applet>

en: Whether JavaScript can access Clipboard
cs: Jestli smí JavaScript přistupovat ke schránce

en: Whether JavaScript can open windows automatically
cs: Jestli smí JavaScript automaticky otevírat okna

en: Whether background images should be printed.
cs: Zda mají být tisknuty obrázky na pozadí.

en: Whether content can be modified by the user
cs: Jestli uživatel může upravovat obsah

en: Whether content has a transparent background
cs: Jestli má obsah průhledné pozadí

en: Whether text areas are resizable.
cs: Jestli je možno měnit velikost textového pole.

en: Whether the full content is scaled when zooming
cs: Jestli má být prováděna změna velikosti celého obsahu

en: Whether the page cache should be used
cs: Jestli použít vyrovnávací paměť pro stránky

en: Whether the tab key cycles through elements on the page.
cs: Jestli klávesa tabulátoru prochází cyklicky prvky stránky.

en: Whether to allow universal access from file URIs
cs: Povolit univerzální přístup ze souboru s adresami URI

en: Whether to enable DOM paste
cs: Jestli povolit vkládání DOM

en: Whether to enable HTML5 Local Storage support
cs: Jestli povolit podporu místního úložiště HTML5

en: Whether to enable HTML5 Local Storage support.
cs: Jestli má být povolena podpora místního úložiště HTML5.

en: Whether to enable HTML5 database support
cs: Jestli povolit podporu pro databázi HTML5

en: Whether to enable HTML5 database support.
cs: Jeslti povolit podporu pro databázi HTML5.

en: Whether to enable accessibility enhanced keyboard navigation
cs: Jestli povolit zpřístupnění pomocí navigace klávesnicí

en: Whether to enable developer extras
cs: Jestli mají být povolena rozšíření pro vývojáře

en: Whether to enable offline web application cache
cs: Povolit ukládání stránek do vyrovnávací paměti k použití při odpojení

en: Whether to enable offline web application cache.
cs: Jestli povolit ukládání stránek do vyrovnávací paměti k použití při odpojení.

en: Whether to enable the XSS auditor.
cs: Jestli povolit revizi XSS.

en: Width
cs: Šířka

en: ZWJ Zero width _joiner
cs: ZWJ - _spojovač nulové šířky

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
cs: ZWNJ - nespojovač n_ulové šířky

en: ZWS _Zero width space
cs: ZWS - mezera _nulové šířky

en: Zoom Stepping Value
cs: Hodnota kroků změn velikosti

en: Zoom level
cs: Úroveň zvětšení

en: _Check Document Now
cs: _Zkontrolovat dokument

en: _Clear recent searches
cs: _Vymazat nedávná hledání

en: _Download Linked File
cs: _Uložit odkazovaný soubor

en: _Font
cs: _Písmo

en: _Hide Spelling and Grammar
cs: _Skrýt kontrolu pravopisu a gramatiky

en: _Ignore Spelling
cs: _Ignorovat kontrolu pravopisu

en: _Insert Unicode Control Character
cs: Vloži_t řídící znak Unicode

en: _Learn Spelling
cs: _Učit se kontrolu pravopisu

en: _Look Up in Dictionary
cs: Vyh_ledat ve slovníku

en: _Mute
cs: Ztlu_mit

en: _Open Link
cs: _Otevřít odkaz

en: _Outline
cs: K_ontury

en: _Pause
cs: Po_zastavit

en: _Play
cs: _Přehrát

en: _Reload
cs: _Obnovit

en: _Remember password
cs: Za_pamatovat si heslo

en: _Search the Web
cs: _Hledat na webu

en: _Show Spelling and Grammar
cs: _Zobrazit kontrolu pravopisu a gramatiky

en: _Toggle Media Controls
cs: _Přepnout ovladače médií

en: activate
cs: aktivovat

en: audio element controller
cs: ovladač prvku zvuku

en: audio element playback controls and status display
cs: zobrazení ovládacích prvků a stavu prvku zvuku

en: back 30 seconds
cs: zpět 30 sekund

en: begin playback
cs: začít přehrávání

en: check
cs: kontrola

en: current movie status
cs: aktuální stav videa

en: current movie time in seconds
cs: čas aktuálního videa v sekundách

en: definition
cs: definice

en: description
cs: popis

en: elapsed time
cs: uplynulý čas

en: enter fullscreen
cs: na celou obrazovku

en: exit fullscreen
cs: ukončit režim celé obrazovky

en: fast forward
cs: rychle vpřed

en: fast reverse
cs: rychle zpět

en: footer
cs: patička

en: indefinite time
cs: Nejasný čas

en: jump
cs: přeskočit

en: movie time
cs: čas videa

en: mute
cs: ztlumení

en: mute audio tracks
cs: ztlumit hudební stopy

en: number of seconds of movie remaining
cs: počet zbývajících vteřin videa

en: pattern mismatch
cs: vzor nesouhlasí

en: pause
cs: pozastavit

en: pause playback
cs: pozastavit přehrávání

en: play
cs: přehrát

en: press
cs: stisknutí

en: range overflow
cs: příliš velký rozsah

en: range underflow
cs: nedostatečně velký rozsah

en: remaining time
cs: zbývající čas

en: return streaming movie to real time
cs: vrátit se v promítání videa do reálného šasu

en: return to realtime
cs: vrátit se do reálného času

en: seek movie back 30 seconds
cs: přeskočit ve videu 30 sekund zpět

en: seek quickly back
cs: rychlý přechod zpět

en: seek quickly forward
cs: rychlý přechod vpřed

en: select
cs: výběr

en: status
cs: stav

en: step mismatch
cs: krok nesouhlasí

en: term
cs: výraz

en: too long
cs: příliš dlouhé

en: type mismatch
cs: typ nesouhlasí

en: uncheck
cs: zrušení výběru

en: unmute
cs: zrušit ztlumení

en: unmute audio tracks
cs: zrušit ztlumení hudebních stop

en: valid
cs: platné

en: value missing
cs: chybějící hodnota

en: video element controller
cs: ovladač prvku videa

en: video element playback controls and status display
cs: zobrazení ovládacích prvků a stavu prvku videa
